Máte firmu alebo pracujete v službách, obchode. Dokonca ste ešte študent.

V dnešnej online dobe potrebujeme už takmer všetci aspoň jednu reprezentatívnu fotku-vizitku. Je to prvý bod, kedy sa predstavujeme, kdekoľvek v online svete. Fotku máme v hlavičke alebo v podpise emailu. Profilovku máme na sociálnych sieťach.

Profesionálnu fotkou môžete o sebe vypovedať veľa dobrého.  Že Vám záleží, že ste seriózny, že kladiete dôraz na detail.

Čo dostanem.

Ak fotím jednotlivca v ateliéri, výsledkom Vám budú 3 profesionálne vyretušované fotky plus všetky ostatné fotky z fotenia(cca 30ks) ale  už neupravené . business portretJe možné za príplatok balík navýšiť podľa potreby.

Ako dlho fotenie trvá.

Rátajte cca 30 minút. Ak vieme dopredu, že fotiek potrebujete viac, fotenie sa predĺži. Maximálne treba rátať s hodinkou.

Ako sa pripraviť.

Ideme Vás odprezentovať v najlepšom svetle(doslova) ja k tomu pomôžem svietením,znavigujem Vás do správnej  pózy a urobím post process, Vy sa pripravte dobrým make -upom a upravenými vlasmi. Príprava je 50% výsledku. Make up môže byť o niečo málo výraznejší ako nosíte v bežný pracovný deň, svetlá v ateliéri nám ho trošku stiahnu a nebude vyzerať tak výrazne ako v zrkadle. Vyžehlite si oblečenie, pokrčená blúzka môže vyzerať nedbanlivo. Fotograf vie zachániť situáciu, ak sa Vám niečo prihodí, ale netreba sa na to spoliehať. Ak sa Vám cestou urobí fľak na oblečení, viem to photoshopom zachániť. Alebo keď Vám spľasnú vlasy, či sa rozmaže make up.

Čo si priniesť.

Na business fotenie si doneste elegantné oblečenie, poprípade casual pracovné. Vezmite si aspoň 2-3 varianty, ja Vám vo fotoateliéri dopomožem s najvhodnejšou kombináciou. Vezmite si svetlú aj tmavú verziu oblečenia. Prípadne vrstvu navyše ku košeli či šatám, vo forme saka, vesty. Nezabudnite na púder, či lesk na úpravu. Poprípade hrebeň. salonkosice.sk, estetique centre, business fotky kosice, glancphoto, monika kmitova, fotoatelier kosice, blondina, ucesy, fotograf kosice, fotenie kosice, akty kosice, monika labasAk máte vlasy rozpustené, vezmite si prípadne gumičku, môžeme zábery obmeniť aj iným účesom.

Kto Vás fotí a kedy bude výsledok.

Fotí Vás Monika Labaš a fotky k nahliadnutiu pre výber dostanete do pár dní.

Čítajte tiež Ako fotiť reklamnú kampaň

Fotenie Knihy Arneho Krotáka