Monika Labaš

 • rodinná
 • reklamná
 • svadobná
 • realitná
 • tehotenská

Odlíšte sa video prezentáciou

Profesionál sa odlišuje od priemeru všetkým čo urobí navyše, nie len lepšie. Buďte profesionál.

Čo získate profesionálnym videom

Výhody pre Vás

Vaše nehnuteľností zaujmú prvé
Drvivá väčšina realít sa prezentuje len fotkami. Cieľom je zaujať a navnadiť kupujúceho k obhliadke práve Vašej nehnuteľnosti.
Ukážete sa v najlepšom svetle
Na trhu je dnes množstvo ``realiťákov``. Vy buďte skutočný realitný špecialista. Najlepší vo svojej triede. Ukážte, že viete čo robíte a robíte to lepšie ako ostatní. Nebuďte živnostík, ktorý robí všetko svojpomocne, na kolene. Ukážte sa ako manažér, ktorý má na všetko pripravených odborníkov. Váš precízny prístup, a to, že si dáte skutočne záležať na výsledku, Vás pred klientom pozitívne definuje. Potvrdíte dojem služby na vysokej úrovni.
Budete úspešný na realitnom trhu
Video je ďalší kontakt v online svete, ktorý priláka klienta na fyzickú obhliadku. Dôležité je vystúpiť z davu. Vďaka zaujímavej video prehliadke predávajte rýchlejšie a bez znižovania ceny.
Venujete klientovi kvalitnejší čas
Kým ja natočím nehnuteľnosť, Vy získate priestor zaujímať sa o klienta a jeho potreby. Venovať prezentácii svojich schopností, spoločnosti, vysvetľovať vkľude klientovi postup alebo podpisovať potrebné dokumenty.
Ušetríte náklady a čas
Vy robíte čo viete najlepšie a ja tiež. Neplytvajte peniazmi na drahú techniku a software alebo sa uskromňovať a trápiť, či je dostačujúca? Nemusíte tráviť dlhé hodiny študovaním ako na video. Získaný čas venujte klientom a sebaprezentácii. Alebo jednoducho rodine a oddychu.

Čo získate

Dodanie do 48h
100%

Točí sa 24/7. Čím skôr sa dohodneme na termíne, tým lepšie, ale sú situácie, ktoré si vyžadujú rýchlosť a je možné nájsť termín aj deň dopredu. Rovnako, prvý hrubý zostrih na schválenie máte do 48h.

Online galériu
100%

Vaše video dodám na linku, ku ktorému máte neobmedzený prístup a viete ho ľahko zdieľať s klientom, alebo použiť pre inzerát odkiaľkoľvek.

Silnú zbraň
100%

Získate video vizitku, ktorá sa nespolieha na predstavivosť klienta, ale mu všetky detaily podrobne vykreslí.

Náskok pred konkurenciou
100%

Profesionálna fotka nespočíva len v dobre odfotenej práci s najnovšou fototechnikou. Ktorá je pre mňa samozrejmosťou. Kľúčový je post process. Fotky prechádzajú takou úpravou, aby boli vyditeľné všetky dôležité detaily(v tieňoch, aj svetlých častiach), naopak nedostatky sa skryjú. Všetko si vždy dohodneme na mieste.

Spoľahlivého partnera
100%

Mojím stálym klientom vychádzam v ústrety nad rámec štandardov. Vážim si lojálnosť a odmeňujem ju. Pomôžem Vám s homestageingom a naučím Vás ako pripraviť nehnuteľnosť na fotenie. Na fotenie chodím vždy s dobrou náladou a snažím sa ju vytvoriť aj na lokácii, čo v klientovi zanechá dobrý pocit.

Cena a trvanie

Natočenie videa trvá cca 45min -1,5h
V závislosti od svetelných podmienok, pripravenosti nehnuteľnosti a veľkosti.
Cena
Cena videa je 120€ jednotne pre byt aj dom, v prípade použitia aj dronu +60€

Kontaktný formulár

  Pozrite si aj

  Business fotka

  Info
  Pozrite si aj

  Kurz realitnej fotografie

  Info
  Pozrite si aj

  Fotenie nehnuteľností

  Info

  Cestovné mimo Košíc sa účtuje vo výške 0,45€/km

  ©2022 Monika Labaš