Monika Labaš

  • rodinná
  • reklamná
  • svadobná
  • realitná

Svadobná fotografia

Čo ponúkam

Profesionálnu techniku na najvyššej úrovni

Disponujem úplnou ateliérovou, ale aj prenosnou technikou. Fotoaparát s najvyšším rozlíšením na trhu, úplna sada objektívov ( makro, širokouhlý, teleobjektív, pórtrétny) a rýchle SD karty.  Externé aj ateliérové svetlá. Moje vybavenie dovoľuje fotiť u Vás. Nie je teda problém zbaliť výbavu a fotiť vo Vašej lokácii.

Skúsenosti

Viem ako svadobné dni prebiehajú, mám prax a rozumiem svojej pozícii. Len tak sa docieli kvalita. Keď fotím, viem presne čo robím a čo chcem dosiahnuť. Vďaka skúsenostiam som pokojná a viem sa sústrediť na podstatné. Prezentačná a reklamná fotografia si vyžaduje skúsenosti a hlavne prax. Profesionálne fotím 8 rokov, mám za sebou spolupráce s veľkými značkami ako aj malými začínajúcimi spoločnosťami. Viem čo chcem fotkou docieliť a viem ako to urobiť. Netápam, väčšinou idem na istotu.

Schopnosti

Viem čo veľké aj malé fotenie obnáša. Ak je to Vaša prvá skúsenosť, prevediem Vás celým postupom. Na veľkých foteniach sa aktívne podieľam od začiatku projektu. To znamená, že moja spolupráca s Vami začína oveľa skôr ako len v deň fotenia a pokračuje dávno potom, čo posledýkrát stlačím spúšť. Ku každému klientovi pristupujem individuálne.

Príjemnú atmosféru

Má to byť pre Vás zážitok. Chcem aby ste si fotenie užili a odniesli dobrý pocit. Bude to zábava! Nie je cieľom len mať pekné fotky, ale aj predsa aj s radosťou spomínať na fotenie.

Diskrétnosť

Zaručujem zachovanie súkromia. Vaša dôvera je pre mňa na prvom mieste a stojí na nej moja povesť. Taktiež je každá mnou vyhotovená fotografia chránená autorským právom a bez môjho písomného súhlasu sa nemôže ďalej kopírovať.

Rýchlosť a prispôsobenie

Nie vždy máme čas všetko plánovať mesiace dopredu. Ja tomu rozumiem. Ak je voľný termín, môžeme fotiť aj na druhý deň. Naopak, je pochopiteľné, že po fotení, je človek na nevydržanie zvedavý. Preto máte fotky zväčša do 2 týždňov doma. Čakať mesiace na fotografie je nonsens. Vypovedá to o neprofesionalite.

Pozrite si

SVADOBNÁ FOTOGRAFIA

galéria
Pozrite si

RODINNÁ FOTOGRAFIA

galéria
Pozrite si

Tehotenská fotografia

galéria

Povedali o mne...

Už sme naspäť v realite a ja si začínam uvedomovať veci, tak Ti píšem, že všetko s Tebou bolo úžasné. Ja som ani nevnímala, že tam si, absolútne nenásilná si bola, úplne slušná, sympatická a veľmi priateľská. Dokonca aj hostia to vraveli. Ďakujem, že si bola v taký magický deň s nami.

Svadobné fotenie

Nevesta Miška

Poďme sa porozprávať o cene SVADOBNEJ FOTOGRAFIE.

Nie je to najobľúbenejšia, ale dôležité téma. Po prvé, prosím, vedzte, že vám rozumiem. Chcete, aby váš deň bol krásny. Chcete tam všetkých svojich blízkych a chcete, aby o nich bolo dobre postarané. Chcete vyzerať čo najlepšie. Chcete nádherné detaily, ktoré očaria hostí.

Počas plánovania vašej svadby je veľa vecí, na ktoré musíte myslieť a do ktorých musíte investovať. A je úplne na vás, čo si určíte ako prioritu. Ozaj. Toto nie je nič iné, ako jemné pripomenutie, že by ste mali byť ochotní investovať do svojich fotografií, a to napriek všetkým ostatným nákladom a snahám na plánovanie vášho svadobného dňa. Práve pre ne, pre tú snahu a tie náklady na všetky detaily.

Pretože fotografia, to nie sú len veci, do ktorých investujete, ale momenty, spomienky a príbehy.
Nie je to len vyzdobené miesto s výhľadom na jazero na pol dňa, ale večná hmotná spomienka s dokonalým foto pozadím na nezabudnuteľný deň so svojimi blízkymi. Nie sú to len pekné šaty, ale zhmotnená spomienka na pohľad v jeho očiach, keď vás v nich prvýkrát vidí kráčať k vám.

Môžete mať navždy pred očami najdôležitejšie momenty, hmatateľne. Cítiť ich znovu. Emócie, objatia, slzy a smiech, všetky zmiešané do jedného epického dňa. Vášho dňa. Vyrobené slzami vašej matky, pýchou vášho otca, vzrušením vašich súrodencov. Vaši priatelia tancujú, objímajú sa a slávia s vami. Je to ten pocit, ako keď ucítite slnko na tvári, keď prvýkrát vystúpite vonku vo svadobných šatách.

Cítite to?

“Všetky tieto momenty dohromady tvoria príbeh. Je to príbeh, ktorý sa časom zapracuje do dedičstva vašej rodiny. Ten príbeh, ktorý poviete svojim veľkým deťom, a prelistujete stránky vášho opotrebovaného svadobného albumu. “

Nakoniec tieto vzácne spomienky budú všetko, čo zostalo z vášho svadobného dňa. A fotografie, samozrejme, ktoré vám pomôžu vybaviť si detaily aj po desaťročiach. Je to jediná vec, ktorá sa každým rokom prejaví ako cennejšia, s každým novým dobrodružstvom, ktoré zažijete, v priebehu posunov a zmien v rodinnom živote a pri každej novej generácii.
A to je dôvod, prečo chcete pri sebe niekoho, kto túto zodpovednosť neberie na ľahkú váhu. Niekoho, koho práca Vám vezme dych hneď na prvýkrát, čo uvidíte jeho obrázky, a cítite, áno, našiel som svojho fotografa.
Nielen osoba s fotoaparátom, ale niekto so zdieľanou víziou, s ktorou si sadnete aj po ľudskej stránke a ktorému môžete úplne dôverovať so svojimi vzácnymi spomienkami. Takže si položte otázku:

Čo je pre Vás skutočne dôležitá svadobná investícia?
Rozhodnite sa sami

SVADOBNÉ FOTENIE BASIC
570 €
Obsah balíka:
Romantické portrétne fotky pred obradom alebo v iný deň
Svadobný obrad
Svadobná hostina(úvod, tancovačky, spoločné fotenie, tradície, program, redový tanec) do 01:00 ráno
Min.800 záberov a viac. Všetky zábery prejdú úpravou.
Prvé fotky do 5 dní, aby sa Vám ľahšie čakalo a mohli ste sa podeliť o prvé zábery hneď.
Profesionálna retuš
Krásny drevený BOX s USB so všetkými zábermi
Vytlačené fotky 10x15 (20ks)
Fotky v dvoch prevedeniach. Pre tlač aj pre web
Rezervovať termín
SVADOBNÉ FOTENIE STANDARD
720 €
Obsah balíka:
Romantické portrétne fotky v svadobný alebo v iný deň
Fotenie príprav od dopoludňajších hodín, líčenia, pytačiek, hostí, recepcie. Detailov(šaty, prstene, výzdoba...)
Svadobný obrad
Svadobná hostina(úvod, tancovačky, spoločné fotenie, tradície,program, redový tanec) do 01:00 ráno
Min.1000 záberov a viac. Všetky zábery prejdú úpravou.
Prvé fotky do 5 dní, aby sa Vám ľahšie čakalo a mohli ste sa podeliť o prvé zábery hneď.
Profesionálna retuš
Fotky v dvoch prevedeniach. Pre tlač aj pre web
Krásny drevený BOX s USB so všetkými zábermi
Vytlačené fotky 10x15 (30ks)
Rezervovať termín
SVADOBNÉ FOTENIE KOMPLET
900 €
Obsah balíka:
Predsvadobné fotenie ,,Rande``
Romantické portrétne fotky v svadobný alebo v iný deň
Fotenie od dopoludňajších hodín, prípravy, líčenie, pytačky, hostia, recepcia. Detaily(šaty, prstene, výzdoba...)
Svadobný obrad
Svadobná hostina(úvod, tancovačky, tradície,program, redový tanec) do 01:00 ráno
Min.1000 záberov a viac. Všetky zábery prejdú úpravou.
Prvé fotky do 5 dní, aby sa Vám ľahšie čakalo a mohli ste sa podeliť o prvé zábery hneď.
Profesionálna retuš
Fotky v dvoch prevedeniach. Pre tlač aj pre web
Krásny drevený BOX s USB so všetkými zábermi
Vytlačené fotky 10x15 (40ks)
Fotoalbum v hodnote 150€
Rezervovať termín
SVADOBNÉ FOTENIE PORTRÉTNE
300 €
Obsah balíka:
Fotenie mimo svadobného dňa, podľa počasia a Vášho výberu
2 - 4 hodinové fotenie plne podľa potrieb
500-1000 záberov
Online galéria pre výber fotografií k dispozícii do 5 dní
Profesionálna retuš
Drevený USB kľúč so všetkými vydarenými zábermi
Fotky v dvoch prevedeniach. Pre tlač aj pre web
Bez obradu,hostiny a zábavy

V prípade aj obradu a gratulácii +150€

Rezervovať termín

©2021 Monika Labaš