Svadobný fotograf v Košiciach a okolí? 8 tipov na tých najlepších majstrov objektívu- najlepších svadobných fotografov

 

Každý dobrý svadobný fotograf vie oceniť aj prácu iných majstrov svojho remesla. Pripravila som pre vás krátky zoznam, v ktorom vám priblížim 8 fotografov z Košíc alebo okolia. V prípade, ak vám moja svadobná fotografia nesadla štýlom alebo váš termín už nie je voľný, osobne vám odporúčam skúsiť kontaktovať týchto profesionálov, ktorí sú ako ľudsky, tak odborne naozaj dobrá voľba pre vaše svadobné fotenie.

Svadobný fotograf Košice

TIMI FOTO (Košice)

Perfektná košická fotografka Tímea Kopčáková vás určite osloví svojou tvorbou, z ktorej vyžaruje teplo a nadčasovosť tých jedinečných prchavých okamihov. Medzi jej prednosti určite patrí vycibrená schopnosť zachytiť spontánnosť v momente.
Fotografii sa venuje už 12 rokov. Jej cena za
fotenie svadby od prípravy ženícha a nevesty až po redový tanec a zábavu do 1:00 hodiny rannej predstavuje 850 €. Na jej stránke www.timifoto.sk sa toho dozviete ešte viac a hlavne si môžete prezrieť jej tvorbu, ktorou si získa určite aj vás.  

 

TOMÁŠ LAZORÍK (Košice)

Keď sa hľadá skvelý svadobný fotograf, Košice si nemusia lámať hlavu. Ak hľadáte svadobného fotografa z Košíc, talentovaný fotograf s veľkými kvalitami, ktorý fotil aj Lukáša Kimličku, môže stáť za objektívom aj na vašej svadbe. Fotky, ktoré majú punc moderného luxusu, ale zároveň vyžarujú spontánnosťou a nenútenosťou, to je majstrovstvo Tomáša Lazoríka. Ako sám tvrdí, do procesu sa snaží zasahovať čo najmenej, výsledkov sú potom jedinečné momentky, ktoré chytia za srdce. V prípade záujmu ho určite kontaktujte na jeho stránke www.tomaslazorik.com, kde nájdete aj jeho portfólio. 

Svadobný fotograf v širšom okolí

MAREK SUCHÝ (Banská Bystrica)

Marek je šikovný svadobný fotograf, ktorý okrem profesionálneho fotografovania ponúka aj fotografické kurzy. V jeho službách nájdete okrem svadobnej fotografie aj svadobné video, a teda máte zastrešeného excelentného fotografa a kamaremana v jednom. Ak vás zaujal tento svadobný fotograf, cena jeho služieb za celý svadobný deň sa pohybuje od 599€. V prípade, že by ste chceli nahliadnuť do jeho tvorby alebo zistiť čo-to viac, určite navštívte jeho stránku www.fotosuchy.sk.

 

ĽUBOŠ KRAHULEC (Prešov)

Svadobný deň je plný krásnych okamihov, ktoré však trvajú len krátku chvíľu. Kľúčom k nesmrteľným spomienkam je nadčasová fotografia z rúk umelca, ako je napríklad Ľuboš. Svadobný fotograf, ktorý je členom Cechu profesionálnych svadobných fotografov, vám vytvorí krásne fotografie, ktoré sú mixom reportážnej, portrétnej a umeleckej fotky. O jeho cenník si môžete požiadať na jeho stránke www.luboskrahulec.sk, kde okrem iného nájdete aj jeho naozaj bohatú a inšpiratívnu tvorbu. 

 

MINMAR – PHOTOGRAPHY (Kanianka)

Fotograf Martin Minich pôvodom z horného Ponitria svoju prvú svadbu fotil v magický dátum 7.7.2007. Ďalší majster fotoaparátu vás očarí svojou tvorbou, z ktorej vyžaruje ľahkosť, precíznosť a profesionalita. Skrátka vie, kedy je treba vyčkať na správny svadobný okamih a urobiť z neho nesmrteľnú spomienku. Na jeho stránke www.minmar.sk môžete nájsť jeho tvorbu, rozsah služieb a v prípade záujmu nezáväzne požiadať o cenník za svadobné fotenie.

 

MATÚŠ VENCÚRIK (Prešov)

Svadobný fotograf, ktorého tvorba vzniká takmer na celom východnom Slovensku. Matúš vie nezameniteľne zachytiť to, čomu sa u nás hovorí “vešeľe na východze”. Keď plánujete mať poriadnu veselicu, tento fotograf je pre vás ten pravý. Od odobierky od rodičov až po redový tanec vznikajú tie najvzácnejšie okamihy, ktoré budú vďaka Matúšovým fotkám večné. V prípade, že máte záujem o fotenie svadby s Matúšom, zavítajte na jeho stránku www.fotografvychod.sk, kde sa viete informovať ohľadom cenníka a prezrieť si jeho tvorbu. 

 

PETER STAS (Poprad)

Nad vašimi svadobnými fotkami spoza Petrovho objektívu sa budete smiať, ale aj plakať. Samozrejme v tom najlepšom slova zmysle. Fotografii zaľúbených sa venuje už 10 rokov a z jeho tvorby vyžaruje excelentná schopnosť zachytiť emóciu daného okamihu – či už je to radosť z nového začiatku, alebo slzy šťastia. Svadobný fotograf Peter vás bude sprevádzať svadobným dňom a postará sa o zachytenie každého dokonalého aj nedokonalého prchavého okamihu. V prípade záujmu a informácií ohľadom cenníka ho kontaktujte na jeho stránke www.peterstas.com, kde si môžete prezrieť aj jeho portfólio. 

 

DANIEL SABOL (Prešov)

Danielove fotografie na vás zapôsobia svojou prirodzenosťou a kontrastnými farbami, ktoré používa pri úprave svojej fotky. Z jeho fotografií ide spontánna a pohodová atmosféra špeciálneho dňa každej zamilovanej novomanželskej dvojice. Nefalšované emócie zachytené majstrom za objektívom – to je svadobný fotograf Daniel Sabol a jeho tvorba. Orientačná cena balíčka Wedding Gold – plný balík je 590 €. Nahliadnite do jeho umenia na stránke www.dansphoto.sk

 

KW: svadobny fotograf, svadobne fotenie, svadobný fotograf košice, svadobný fotograf cena, fotenie svadby