Monika Labaš

 • rodinná
 • reklamná
 • svadobná
 • realitná
fotenie nehnutelnosti
realitny fotograf

Dobrá fotka predáva

Profesionál sa odlišuje od priemeru všetkým čo urobí navyše, nie len lepšie. Buďte profesionál.

Čo získate profesionálnym nafotením

Výhody pre Vás

Vaše fotky nehnuteľností zaujmú prvé
Pôvodne nafotené realitné fotky nie sú dokonalé. Aj keď sú kompozične správne, stále existuje niekoľko nedostatkov, ktoré je potrebné opraviť. S odbornými zručnosťami môže aj obyčajný priestor zrazu vyzerať perfektne alebo dokonca očarujúco. Cieľom je navnadiť kupujúceho k obhliadke práve Vašej nehnuteľnosti.
Ukážete sa v najlepšom svetle
Na trhu je dnes množstvo ``realiťákov``. Vy buďte skutočný realitný špecialista. Najlepší vo svojej triede. Ukážte, že viete čo robíte a robíte to lepšie ako ostatní. Nebuďte živnostík, ktorý robí všetko svojpomocne, na kolene. Ukážte sa ako manažér, ktorý má na všetko pripravených odborníkov. Váš precízny prístup, a to, že si dáte skutočne záležať na výsledku, Vás pred klientom pozitívne definuje. Potvrdíte dojem služby na vysokej úrovni.
Budete úspešný na realitnom trhu
Fotografia je prvý kontakt v online svete, ktorý priláka klienta na fyzickú obhliadku. Dôležité je vystúpiť z davu. Vďaka fantastickým fotkám, poprípade video prehliadke predávajte rýchlejšie a bez znižovania ceny. Mám z praxe overené, že nehnuteľnosť so zlými fotkami sa predáva dlhšie a za nižšiu cenu.
Venujete klientovi kvalitnejší čas
Kým ja fotím nehnuteľnosť, Vy získate priestor zaujímať sa o klienta a jeho potreby. Venovať prezentácii svojich schopností, spoločnosti, vysvetľovať vkľude klientovi postup alebo podpisovať potrebné dokumenty.
Ušetríte náklady a čas
Vy robíte čo viete najlepšie a ja tiež. Neplytvajte peniazmi na drahú techniku a software alebo sa uskromňovať a trápiť, či je dostačujúca? Nemusíte tráviť dlhé hodiny študovaním ako fotku spracovať. Získaný čas venujte klientom a sebaprezentácii. Alebo jednoducho rodine a oddychu.

Čo získate

Dodanie do 24h
100%

Fotí sa 24/7. Čím skôr sa dohodneme na termíne, tým lepšie, ale sú situácie, ktoré si vyžadujú rýchlosť a je možné nájsť termín aj deň dopredu. Rovnako, výsledné vyretušované fotografie máte do 24h.

Online galériu
100%

Vaše fotky dodám v online galérii, ku ktorej budete mať neobmedzený prístup a viete ich ľahko zdieľať s klientom, alebo použiť pre inzerát odkiaľkoľvek.

Silnú zbraň
100%

Získate oku lahodiacu fotku, aj starších nehnuteľností, vytvoríme dojem priestoru, dokonalý kontrast, ostrosť, sýtosť, žiarivosť a dynamický rozsah.

Náskok pred konkurenciou
100%

Profesionálna fotka nespočíva len v dobre odfotenej práci s najnovšou fototechnikou. Ktorá je pre mňa samozrejmosťou. Kľúčový je post process. Fotky prechádzajú takou úpravou, aby boli vyditeľné všetky dôležité detaily(v tieňoch, aj svetlých častiach), naopak nedostatky sa skryjú. Všetko si vždy dohodneme na mieste.

Spoľahlivého partnera
100%

Mojím stálym klientom vychádzam v ústrety nad rámec štandardov. Vážim si lojálnosť a odmeňujem ju. Pomôžem Vám s homestageingom a naučím Vás ako pripraviť nehnuteľnosť na fotenie. Na fotenie chodím vždy s dobrou náladou a snažím sa ju vytvoriť aj na lokácii, čo v klientovi zanechá dobrý pocit.

Cena a trvanie

Fotenie trvá 45min-2h
V závislosti od svetelných podmienok, pripravenosti nehnuteľnosti a veľkosti.
Cena
Ceny začínajú na 50€/byt do 100m2, cena domu je 70€

Kontaktný formulár

  Pozrite si aj

  Business fotka

  Info
  Pozrite si aj

  Kurz realitnej fotografie

  Info
  Pozrite si aj

  Video prezentácia

  Info

  Cestovné mimo Košíc sa účtuje vo výške 0,45€/km

  ©2021 Monika Labaš