Nedávno prišiel návrh na ďalší projekt so spoločnosťou, s ktorou máme spolu už za sebou niekoľko spoluprác. PASEO DEVELOPMENT. Vždy s nimi rada spolupracujem lebo to sú profesionáli, vedia čo chcú,ale dovolia mi ich usmerniť a nechajú si poradiť.

Zadanie znelo: ,, Developeri PASEO a kúpeľňové štúdio INGEMA sa spájajú na spoločný projekt. O tejto spolupráci chceme ľudí informovať, lebo obe značky sú zárukou kvality. Ide sa robiť billboard. Chceme peknú ženu a jednoduché línie.“ Pre tých ktorí nevedia, iba ozrejmím, že PASEO okrem iného stavia novostavby a práve do nich vstupuje kúpeľňové štúdio Ingema.

Najprv som si urobila prieskum trhu, pozrela reklamné banery zahraničnýh kúpeľňových štúdii a zistila, že teraz fičí spojenie fashion s technikou. Zdanlivo nesúvisiace. Poviete si, čo má fashion spoločné s kúpeľňami. Ale keď sa viac zamyslíte má. Kúpeľne sú už dnes fashion. Už neplnia len úžitkovú fukciu, chceme ich mať pekné, trendy, chceme sa tam cítiť dobre. Kúpeľňa je druhá obývačka.

Stretli sme sa v štúdiu INGEMA a premysleli koncept, čo nám treba, v akom štýle to bude a ako

 

to technicky vymyslieť. Rozmýšlali sme, či to nafotiť u mňa v ateliéri, čo nakoniec vyšlo ako komplikovanejšia varianta, tak sme sa rozhodli, že fototechniku prinesiem do kúpeľňového štúdia.

Zabezpečila som modelku, dohodli sme termín aj postup.

V deň fotenia sme sa všetci stretli, modelka, zákazník, vizážistka, naaranžovali sme prostredie, preniesli vaňu, nastavili svetlá, pripravili modelku a kúzlo mohlo začať. Fotilo sa asi 3 hodiny. Bola to ohromná zábava, veď sa pilo prosecco ? a z práce sa stal príjemný a zábavný zážitok pre všetkých. Predajňu sme zámerne neuzavreli, takže niektorí zákazníci videli naživo v priamom prenose čo sa kuchtí.

 

Po fotení som poslala hrubý výber zákazníkovi, nech si z náhľadov sám vyberie fotky, ktoré sa mu páčia, následne som vybrala jednu finálnu a tá sa retušovala a upravovala. Modelku veľmi retušovať netrebalo,je to krásna mladá žena, profesionálka, skôr som pracovala na grafických prácach, aby bol objekt na bielom pozadí, so štruktúrov podlahy na zemi.

Po finalizácii šla fotka ešte ku grafikom na doplnenie loga a potom už reklamnej agentúre na tlač plachty. Výsledok sa všetkým páči a ja som rada za ďalšiu skúsenosť. Aktuálne si viete billboard pozrieť naživo na sennom trhu a moldavskej ulici v Košiciach.